KONST / Litografier / Färglitografi 11729099
nr 1172 9099
Roland Svensson
(1910-2003), Sverige
Färglitografi, Signerad och numrerad 181/360, motivet: 36x27
Utrop:
1.000 kr
Såld:
250 kr
måndag 26 mars 2018
kl 19:43:26
150 kr
150 kr
150 kr (Budbetjänt)
200 kr
Roland Svensson
Läs mer om Roland Svensson